Z życia firmy

Z życia firmy
23 października 2018

Festiwal „Smaki Lata 2019” już za nami

18 października w naszym centrum serwisowym w Leszczynach odbył się Festiwal Smaki Lata 2019. Wydarzenie było doskonałą okazją nie tylko do poszerzenia wiedzy na temat najnowszych trendów w branży spożywczej, ale też wzmocnienia i nawiązania nowych biznesowych kontaktów.

CZYTAJ DALEJ
Z życia firmy
12 października 2018

Festiwal Smaki Lata 2019

18 października w Centrum Serwisowym Promar odbędzie się Festiwal Smaki Lata 2019. Tematem przewodnim wydarzenia będzie grill: jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzanie letnich wieczorów w Polsce.

CZYTAJ DALEJ
Z życia firmy
23 kwietnia 2018

Jubileuszowy Turniej Promar Open

Turniej Promar Open, czyli Mistrzostwa Branży Spożywczej w Tenisie Ziemnym to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez naszej firmy. W czerwcu tego roku zawody zorganizowaliśmy już po raz piętnasty.
CZYTAJ DALEJ
Z życia firmy
16 kwietnia 2018

Seminarium „Automatyzacja - więcej, lepiej, szybciej...”

12 kwietnia w Promar w ramach Akademii Biznesu zorganizowaliśmy seminarium „Automatyzacja – więcej, lepiej, szybciej...”. Na spotkanie zaprosiliśmy naszych klientów i partnerów biznesowych.
CZYTAJ DALEJ
Z życia firmy
14 lutego 2018

Diamentowy Debiut

9 lutego w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach odbyła się Gala Biznesu połączona z wręczeniem nagród gospodarczych Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Diament Biznesu 2017. Kapituła Konkursowa zdecydowała się wyróżnić również naszą firmę – otrzymaliśmy statuetkę w kategorii Firma Roku.

CZYTAJ DALEJ