Razem możemy więcej! Dołączamy do Szlachetnej Paczki

Grudzień to magiczny czas, w którym chętnie obdarowujemy bliskich prezentami i sprawiamy, że na ich twarzach pojawia się uśmiech. Grudzień to także czas oczekiwania. Czekamy na pierwszy śnieg, na Mikołaja, na choinkę, na zapach pierników unoszący się w całym domu, na pierwszą gwiazdkę czy kolację wigilijną. 

Niestety, są w Polsce także rodziny, w których na święta się nie czeka. Kojarzą się im ze smutkiem, bólem, tęsknotą, brakiem czy niedostatkiem. Na szczęście, razem możemy to zmienić! 

W PROMAR i PROMATEC - podobnie jak w wielu innych polskich firmach - wychodzimy o krok dalej, chcąc wesprzeć tych najbardziej potrzebujących i pozwolić im poczuć prawdziwą Magię Świąt. 
Z radością i zapałem informujemy, że w tym roku dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka i wsparliśmy mamę wychowującą dwóch małych synów.

Zaangażowanie naszych pracowników przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wspólnymi siłami zebraliśmy wszystkie niezbędne produkty, dzięki którym, mamy nadzieję, świąteczny czas będzie dla rodziny magiczny. Wierzymy, że nasze wsparcie będzie także impulsem do walki o własne dobro i da nadzieję na lepsze jutro.

Finał akcji, czyli weekend cudów przypadł na 11 i 12 grudnia, równo dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem. Kolejny raz nasi pracownicy udowodnili, że jesteśmy drużyną osób o wielkich sercach. Dla rodziny to mądra, potrzebna pomoc, dla nas integracja, satysfakcja, połączenie sił i poczucie, że mogliśmy razem uczynić coś dobrego. 

Pamiętajmy, że razem możemy więcej! Bo w końcu "Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje." 

Kilka słów o projekcie Szlachetna Paczka.

Jest to jeden z najbardziej rozpowszechnionych programów społecznych w Polsce, który działa od 2001 r. Jej podstawą jest praca z Darczyńcami i Wolontariuszami, którzy wspierają Rodziny w potrzebie. Zadaniem Wolontariuszy jest szukanie Rodzin i praca z nimi. Darczyńcy natomiast przygotowują dedykowaną, adekwatną dla każdej Rodziny pomoc. Autor projektu – Stowarzyszenie Wiosna, tworzy rozwiązania, dzięki którym dana osoba, może pomóc konkretnej Rodzinie, znajdującej się w potrzebie. Szlachetna Paczka to realna pomoc i ogromna zachęta do zmian i walki o lepsze jutro.

 

udostępnij udostępnij

CZYTAJ RÓWNIEŻ