Już za blisko dwa miesiące wiodący przedstawiciele przetwórstwa mięsnego spotkają się na najważniejszym branżowym wydarzeniu. Targi IFFA odbywają się co trzy lata, tegoroczna edycja odbędzie się 14 - 19 maja we Frankfurcie nad Menem.

Najważniejsze tematy tegorocznych targów to zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w zakresie automatyzacji i robotyki w celu optymalizacji procesów oraz przeciwdziałanie niedoborowi wykwalifikowanych pracowników w tym sektorze. Ponadto monitorowanie zakładów w połączeniu z odpowiednią koncepcją cyfrową, a także fabryka przyszłości sterowana danymi – przepływ danych w obu kierunkach między produkcją a punktem sprzedaży, umożliwiający nowe formy marketingu. Dodatkowo nie może zabraknąć tematów związanych z bezpieczeństwem żywności, która jest najwyższym priorytetem w całym łańcuchu dostaw czy kwestii związanych z neutralnością klimatyczną do 2050 roku. To tylko niektóre, spośród wielu wątków, jakie zostaną poruszone na 5-cio dniowych targach. 

Dla PROMAR będzie to już trzeci udział w tym niesamowitym wydarzeniu. Edycja 2016 była dla nas debiutem. Drugi raz zaprezentowaliśmy się w 2019 r., gdzie pośród ponad 1000 wystawców z 149 krajów całego świata prezentowaliśmy nasze nowości i rozwiązania. Niemal za każdym razem IFFA przyciąga około 63 tysiące zwiedzających i aż 95% z nich jest zadowolonych z udziału w wydarzeniu. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska: Hala 12.1, Stoisko D.81 

Z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę, opowiemy o możliwościach produkcyjnych i innowacjach, a także o potencjale naszej firmy.

Do zobaczenia! 

udostępnij udostępnij

CZYTAJ RÓWNIEŻ