W Polsce jedną z ulubionych przekąsek podczas karnawałowych spotkań jest przepyszny śledź. Kochamy delektować się nimi zarówno od święta, jak i na co dzień. A ponieważ uwielbiamy tworzyć niecodzienne połączenia smakowe, dla dopełnienia karnawałowego menu mamy w swoim zanadrzu aromatyczne zalewy i mieszanki smakowo-dekoracyjne.

Jak na karnawał przystało, śledziowy klasyk wcale nie musi być nudny, ani przewidywalny! Po świątecznych śledzikach z cebulką w oleju można nieco zaszaleć. Czyż nie? Szukacie inspiracji? Nie ma sprawy! 

Co powiecie na karnawałowe śledzie ✅ w aromacie mojito z nutą limonki i mięty?
✅A może coś dla fanów wyrazistych smaków w ostrej kompozycji mieszanki whisky?
✅Entuzjastom pikanterii, kubki smakowe z pewnością rozpieści piekielnie ostry Scotch Bonnet, 
✅a wiecznie zmarznięci poczują moc ciepła z rozgrzewających kompozycji korzennej śliwki czy rozkosznego imbiru.
Na samą myśl o degustacji, aż ślinka cieknie, a to tylko namiastka pomysłów, które możemy opracować! 

Przekąski śledziowe to niezawodny i sprawdzony patent na udaną imprezę! Doskonale dopełnią każdy stół biesiadny na balu karnawałowym, na ostatki, czy u cioci na imieninach! Śledziowe kąski czy filety w aromatycznych zalewach skradną podniebienia nawet tych, którzy dotąd sceptycznie podchodzili do Pana Śledzia!

Wśród propozycji PROMAR, które z przyjemnością przedstawi Wam nasz dział sprzedaży znajdziecie wiele ciekawych propozycji! Szukacie czegoś oryginalnego? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Przyrządzimy dla Was śledzia w każdej, nawet wyjątkowo wyszukanej postaci!

Na jakiego śledzika macie dzisiaj ochotę?

 

udostępnij udostępnij

CZYTAJ RÓWNIEŻ

KUŹNIA SMAKÓW
22 października 2020
KUŹNIA SMAKÓW
12 października 2020
KUŹNIA SMAKÓW
15 września 2020
KUŹNIA SMAKÓW
28 lipca 2020