W Polsce jedną z ulubionych przekąsek podczas karnawałowych spotkań jest przepyszny śledź. Kochamy delektować się nimi zarówno od święta, jak i na co dzień. A ponieważ uwielbiamy tworzyć niecodzienne połączenia smakowe, dla dopełnienia karnawałowego menu mamy w swoim zanadrzu aromatyczne zalewy i mieszanki smakowo-dekoracyjne.

Jak na karnawał przystało, śledziowy klasyk wcale nie musi być nudny, ani przewidywalny! Po świątecznych śledzikach z cebulką w oleju można nieco zaszaleć. Czyż nie? Szukacie inspiracji? Nie ma sprawy! 

Co powiecie na karnawałowe śledzie ✅ w aromacie mojito z nutą limonki i mięty?
✅A może coś dla fanów wyrazistych smaków w ostrej kompozycji mieszanki whisky?
✅Entuzjastom pikanterii, kubki smakowe z pewnością rozpieści piekielnie ostry Scotch Bonnet, 
✅a wiecznie zmarznięci poczują moc ciepła z rozgrzewających kompozycji korzennej śliwki czy rozkosznego imbiru.
Na samą myśl o degustacji, aż ślinka cieknie, a to tylko namiastka pomysłów, które możemy opracować! 

Przekąski śledziowe to niezawodny i sprawdzony patent na udaną imprezę! Doskonale dopełnią każdy stół biesiadny na balu karnawałowym, na ostatki, czy u cioci na imieninach! Śledziowe kąski czy filety w aromatycznych zalewach skradną podniebienia nawet tych, którzy dotąd sceptycznie podchodzili do Pana Śledzia!

Wśród propozycji PROMAR, które z przyjemnością przedstawi Wam nasz dział sprzedaży znajdziecie wiele ciekawych propozycji! Szukacie czegoś oryginalnego? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Przyrządzimy dla Was śledzia w każdej, nawet wyjątkowo wyszukanej postaci!

Na jakiego śledzika macie dzisiaj ochotę?

 

udostępnij udostępnij

CZYTAJ RÓWNIEŻ

KUŹNIA SMAKÓW
22 października 2020
KUŹNIA SMAKÓW
12 października 2020