W szybko zmieniającym się świecie poszukiwanie wygody w każdym aspekcie codzienności staje się kluczowe. Dynamiczne tempo życia, zabieganie i brak czasu przekładają się na znaczny wzrost zapotrzebowania na produkty gotowe, które są szybkie, zdrowe i łatwe w przygotowaniu. 


Jak podaje statista.com, oczekuje się, że segment convenience food utrzyma dalszy silny wzrost sprzedaży detalicznej w ciągu najbliższych kilku lat, a rynek będzie rósł rocznie o 6,76% (CAGR 2023-2028). Nie dziwi zatem tendencja nieustannego rozwoju w tej gamie produktów u producentów żywności.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, PROMAR również podąża tą drogą rozwoju i oferuje saszetkowanie produktów płynnych takich jak sosy, glazury, dipy w niewielkich opakowaniach jednostkowych, które dodane do opakowania tworzą uzupełniający się zestaw gotowy dla konsumenta.

Saszetki dopasowane do potrzeb  
Dysponujemy możliwością produkcji saszetek pojedynczych i w taśmie. Jesteśmy w stanie saszetkować sosy o rożnej konsystencji (rzadkie na bazie wody, sosu sojowego, oleju, sosów półrzadkich i z drobnymi przyprawami. Ponadto oferujemy możliwość pakowania dwufazowego (woda / olej) z zachowaniem odpowiedniej wagi danej fazy. Saszetki mogą być wykonane z różnego rodzaju folii, z nadrukiem lub bez także pod indywidualne projekty. 
Posiadamy detektor X-Ray, który pozwala na użycie folii metalizowanej. 

Jakość i bezpieczeństwo
Nasze sosy przygotowywane są z największą starannością i spełniają wszystkie standardy BRC, a ich dystrybucja w saszetkach gwarantuje wysokie bezpieczeństwo mikrobiologiczne.
 
Rozmiar nie ma znaczenia
Oferowane przez nas saszetki mogą mieć dowolny rozmiar i gramaturę. Do produktów płynnych proponujemy wielkość od S do XXL o maksymalnej szerokości do 100 mm i długości 120 mm. Porcje jednostkowe w saszetce mieszczą się w przedziale od 1 g do 150 g.  Dzięki temu producenci mają możliwość elastycznego dostosowania opakowania do konkretnego typu produktu. 

Estetyka bez zarzutów 
Saszetka jest elementem gotowego produktu, a jej powierzchnia stanowi nośnik, na którym możemy nanieść dowolną grafikę czy treść.  W PROMAR przykładamy szczególną wagę do jakości wykonania, ponieważ nienaganna estetyka ma tutaj ogromne znaczenie. 

Profesjonalne doradztwo
Zapewniamy pełne doradztwo w kwestiach technicznych tj. dobór najodpowiedniejszej dla danego produktu struktury laminatu i jego grubości oraz optymalizacja wielkości opakowania czy ilości zgrzewów. 

Saszetki wzbogacają produkty convenience food tj. warzywa na patelnie, dania z makaronami, kaszami, dania kuchni azjatyckiej czy nuggetsy, oferując idealne dozowanie przyprawy w praktycznej i estetycznej formie. Umożliwiają konsumentom cieszyć się smakiem ulubionych potraw w wygodny sposób. 

W portfolio PROMAR poza saszetkami do produktów płynnych, posiadamy także opakowanie jednostokowe do mieszanek przyprawowych, ziół sterylizowanych, marynat czy glazur. Ponadto oferujemy konfekcjonowanie produktów do saszetek, zawierających dowolne rodzaje mieszanek suchych i produktów płynnych.  Elastyczność naszych linii produkcyjnych pozwala na przygotowanie produktów dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do kontaktu!

udostępnij udostępnij

CZYTAJ RÓWNIEŻ