Tegoroczny, 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał 29 stycznia. Właśnie ta szlachetna, publiczna zbiórka, której środki przeznaczone są na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali, jest dla całego zespołu PROMAR niesamowicie szczytnym celem. 

W bieżącym roku Fundacja WOŚP zdecydowała się wesprzeć walkę z sepsą – chorobą, która w skali globalnej odpowiada za około 20 % wszystkich zgonów. Graliśmy pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Za zebrane środki szpitale zostaną wyposażone w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co wpłynie na szybsze wdrożenie skutecznego leczenia, a więc wspomoże terapię sepsy.

PROMAR od ponad 20 lat wspiera działania WOŚP. Także i w tym roku, razem z firmą PROMATEC wspólnie uczestniczyliśmy w licytacji złotych serduszek, podczas której z dumą zlicytowaliśmy i dodaliśmy do kolekcji kolejne serduszko. Również nasi pracownicy nie pozostawali obojętni wobec zbiórki – w firmie postawiliśmy sztabową puszkę Orkiestry, do której każdy z nas dokładał swoje cegiełki. 

WOŚP nie jest bez znaczenia także dla Prezesa PROMAR, który w wywiadzie w 2019 roku powiedział: „Niezwykła jest idea i atmosfera wspólnego działania i wspólnego „czynienia dobra”. Jest to akcja, która od samego początku łączy Polaków. Cel bardzo wzniosły, szlachetny - leczenie dzieci, a od jakiegoś czasu również seniorów. Jaki cel może być ważniejszy? Porywająca jest coroczna duża spontaniczność i więź ponad wszelkimi podziałami. Żadna inna akcja nie wyzwala w Polakach takiego entuzjazmu i poczucia wspólnego działania!” Z tego miejsca zachęcamy do przeczytania pełnej treści wywiadu z Panem Prezesem https://blog.promar.pl/aktualnosci-z-zycia-firmy/promar-dla-wosp 

Jesteśmy całym sercem z wszystkimi działaczami, wolontariuszami i darczyńcami WOŚP.  

PROMAR dla WOŚP zagra do końca świata i jeden dzień dłużej! 

 

udostępnij udostępnij

CZYTAJ RÓWNIEŻ