Z radością informujemy, że zostaliśmy sponsorem Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Dwójka Zawiercie”, w którym młode, ambitne dziewczęta trenują siatkówkę. 

Uroczyste podpisanie umowy nastąpiło 28 marca 2024 roku w siedzibie Firmy PROMAR w Zawierciu, w obecności naszego Zarządu oraz Przedstawicieli Klubu, w tym Prezesa Grzegorza Trepki i Wiceprezes Iwony Kleszcz. Mieliśmy także przyjemność spotkać się z samymi zainteresowanymi – młodymi siatkarkami, które reprezentowały drużynę. Aby uczcić to wyjątkowe partnerstwo, nasz Zarząd stanął do krótkiej rozgrywki z dziewczętami. Jednak niech jego wynik pozostanie tajemnicą.

W PROMAR od zawsze traktujemy sport jako nieodłączny element życia i wartość, którą chcemy promować, nie tylko wśród naszych pracowników, ale także wśród lokalnej społeczności. Szczególnie bliskie są nam kluby, które rozwijają talent najmłodszych, jednocześnie zachęcając ich do podjęcia aktywności fizycznej. Młode talenty są godne podziwu, dlatego z radością wspieramy ich rozwój i pasję!

W Klubie „Dwójka Zawiercie” trenuje ponad 90 dziewcząt, uczących się w klasach od 1 do 8 szkoły podstawowej, oraz pierwszej klasy szkół średnich. Imponuje nam podejmowane przez siatkarki zobowiązanie, łączące naukę z intensywnymi treningami. Nasze zaangażowanie nie kończy się jednak na podpisaniu umowy. Z zainteresowaniem będziemy śledzić postępy naszych zawodniczek, regularnie informować o osiągnięciach. - strona klubu tu: Klub Sportowy „Dwójka Zawiercie”

Zapraszamy wszystkich do kibicowania razem z nami!

 

udostępnij udostępnijCZYTAJ RÓWNIEŻ