Grudzień, miesiąc wyjątkowy w kalendarzu, a niezwykły w sercach – to magiczny czas, gdy świat otula się atmosferą ciepła, miłości i troski. Bardzo się cieszymy, że ponownie możemy być częścią magicznej, grudniowej inicjatywy. 

Szlachetna Paczka to polska inicjatywa społeczna, która umożliwia pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej poprzez dostarczenie im świątecznych paczek z niezbędnymi artykułami oraz prezentami. Angażując się w tę akcję, możemy wspólnie tworzyć radosne Święta dla tych, którzy potrzebują wsparcia. Szlachetna Paczka każdego roku zdobywa coraz więcej serc. To przede wszystkim wspólna troska o drugiego człowieka, niosąca pomoc w chwilach trudności. Wierzymy, że nawet najdrobniejsze gesty mogą wywołać uśmiech, dlatego z dumą i radością po raz kolejny włączyliśmy się w tę szlachetną misję. Razem z innymi, 16-17 grudnia stworzyliśmy weekend pełen cudów, podczas którego magiczna moc współpracy i solidarności nabrała szczególnego znaczenia. Nasza akcja-mobilizacja, trwała trzy tygodnie i to właśnie w tym czasie Pracownicy PROMAR kupowali niezbędne dla rodziny podarunki.

Tegoroczna Szlachetna Paczka jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ wspieramy rodzinę z powiatu zawierciańskiego, składającą się z mamy i czwórki wspaniałych dzieci. Każda rodzina zasługuje na święta, pełne ciepła i miłości. Mamy nadzieję, że nasze dary wywołają uśmiech i pozwolą poczuć prawdziwą Magię Świąt.

To dla nas zaszczyt być częścią tej inicjatywy, która sprawia, że święta potrzebujących osób stają się wyjątkowe. W końcu Szlachetna Paczka to nie tylko prezenty, lecz również miłość i troska, które nadają piękno świętom.

Naszym Pracownikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie! Niech radość i dobro wracają do Was z podwójną siłą za każdy gest pomocy! To dzięki Wam w grudniu cuda stają się rzeczywistością.

PROMARTeam – najlepszy! 
 

udostępnij udostępnij

CZYTAJ RÓWNIEŻ