W tym roku stawiamy na bieganie i to w intensywnym tempie! Bierzemy udział w trzech ekscytujących biegach, a każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób.

PROMAR Run II Bieg Zawierciański
Już 26 maja biegniemy na 10 km w Zawierciu, w którym mamy ten zaszczyt być Patronem Tytularnym. PROMAR Run II Bieg Zawierciański to wydarzenie, które z pewnością przyciągnie wielu entuzjastów biegania. Dla nas to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich sił, ale także do wspierania lokalnej społeczności i promowania zdrowego trybu życia.

RUNMAGEDDON - w Katowicach na jednej z najbardziej wymagających lokalizacji w sezonie – tereny kopalni – Hałda Kostuchna. RUNMAGEDDON to niezwykle wymagający bieg, który sprawdza granice ludzkiej wytrzymałości i determinacji. Uczestnicy muszą pokonać liczne przeszkody, od błotnistych tras po strome wspinaczki, co wymaga zarówno siły fizycznej, jak i mentalnej. Filozofia tego wydarzenia opiera się na pokonywaniu własnych słabości i wyjściu ze strefy komfortu, co doskonale wpisuje się w ducha naszej firmy PROMAR.

8 czerwca czeka nas prawdziwe wyzwanie – ekstremalny bieg na 6 km z 30 przeszkodami na terenach kopalni w Katowicach. To będzie prawdziwy test naszej wytrzymałości, siły i determinacji. Przeszkody będą wymagały od nas nie tylko doskonałej kondycji fizycznej, ale również odwagi i zespołowego wsparcia. Czy jesteśmy gotowi? Oczywiście, że tak!

Poland Business Run w Krakowie
Poland Business Run w Krakowie to wyjątkowe wydarzenie, które łączy sport z działalnością charytatywną. Ten bieg sztafetowy, skierowany do firm, ma na celu wsparcie osób z niepełnosprawnościami oraz po amputacjach, umożliwiając im powrót do aktywnego życia
8 września nasze dwie drużyny z dumą pobiegną w tym niezwykłym biegu w którym kluczowe znaczenie odgrywa gra zespołowa i wsparcie drużyny. Wspólnie biegniemy, aby zmieniać świat na lepsze i inspirować innych do działania.
Trzymajcie za nas kciuki!

Bieganie – zdrowie dla ciała i ducha
Bieganie to nie tylko świetny sposób na poprawę kondycji fizycznej, ale również doskonała recepta na dbanie o zdrowie serca i układu krążenia. Regularne bieganie pomaga obniżyć ciśnienie krwi, poprawia wydolność płuc, wzmacnia mięśnie i stawy. Ponadto redukuje stres, poprawia nastrój i pomaga w walce z depresją. Nie ma nic lepszego niż uczucie satysfakcji po udanym treningu lub ukończonym biegu!

Każdy krok, każdy kilometr to inwestycja w nasze zdrowie i lepsze samopoczucie.
Z niecierpliwością czekamy na biegi i wyzwania, które przyniesie nam ten rok.

Do zobaczenia na trasie!

 

udostępnij udostępnij

CZYTAJ RÓWNIEŻ