Za nami piękny początek jesieni, którą rozpoczęliśmy... wspólnie! To właśnie w pierwszy piątek października cała załoga PROMAR spędziła niezapomniany, bezcenny czas w jednym z najwyżej położonych hoteli w górach Beskidu Żywieckiego. 

Sprzyjała nam znakomita, słoneczna pogoda. Temperatura wynosiła ponad 20 stopni! Widoki zapierały dech w piersiach. Piękna panorama na Babią Górę, kolorowe akcenty jesieni... Świetna atmosfera i cudowni ludzie! To był zdecydowanie NASZ czas. Ileż się działo na zajęciach w terenie!  Nie mogło się też obyć bez wieczornego biesiadowania. Wspólne tańce,  rozmowy bez końca, żarty i uśmiechy od ucha do ucha – to nasze kolejne wspólne wspomnienia do kolekcji.  

Niezapomniane były także nasze czerwone barwy – ubrani w czerwone koszulki, pełni entuzjazmu uczestniczyliśmy w zaskakujących konkurencjach. Zacięta rywalizacja pod czujnym okiem komandosów dostarczyła nam prawdziwy zastrzyk adrenaliny i satysfakcji!  

Cudownie było patrzeć na zgrany zespół pracowników, który świetnie bawi się poza murami firmy, ciesząc się z każdej wspólnej chwili.  Zespół, który jest dla PROMAR największą wartością, bo w końcu PROMAR to ludzie, których pasja i radość stanowi nasz filar sukcesu.   

To były nasze wymarzone, wspólne, przepiękne jesienne chwile.
Smakujmy życie garściami, razem!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania. 

 

udostępnij udostępnij
CZYTAJ RÓWNIEŻ