Turniej Promar Open, czyli Mistrzostwa Branży Spożywczej w Tenisie Ziemnym to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez naszej firmy. W czerwcu tego roku zawody zorganizowaliśmy już po raz piętnasty.

Promocja aktywności

Turniej Promar Open to impreza, która z jednej strony służy integracji przedstawicieli branży spożywczej, w szczególności mięsnej, z drugiej – promuje aktywność i szuka młodych talentów tenisowych. To również doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu na łonie natury: korty położone są nad malowniczym jeziorem Ukiel.

Dwudniowa rywalizacja

Tegoroczne  Mistrzostwa Branży Spożywczej w Tenisie Ziemnym odbyły się 9 i 10 czerwca. Fani tenisa tradycyjnie spotkali się na kortach Jodłowa w Olsztynie. Tenisowa rywalizacja trwała dwa dni: pierwszego dnia odbyły się eliminacje, drugiego – półfinały i finały. Nagrody przyznawane były w kategoriach kobiet i mężczyzn, w grze indywidualnej i deblu, a także w kategoriach wiekowych.

Rodzinny piknik

Czerwcowy weekend nie skończył się oczywiście na sportowych emocjach. Nasza impreza to bowiem nie tylko doskonała okazja do sprawdzenia swoich sił w tenisie, ale też klimatyczny piknik, na którym świetnie bawią się całe rodziny. Turniejowi towarzyszył poczęstunek oraz liczne atrakcje dla najmłodszych. Nic dziwnego że z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem i przyciąga coraz więcej uczestników.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, wspaniałą grę i mile spędzony czas i już dziś zapraszamy na 16. edycję Turnieju Promar.

udostępnij udostępnij

TWÓJ KOMENTARZ:

CZYTAJ RÓWNIEŻ