9 lutego w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach odbyła się Gala Biznesu połączona z wręczeniem nagród gospodarczych Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Diament Biznesu 2017. Kapituła Konkursowa zdecydowała się wyróżnić również naszą firmę – otrzymaliśmy statuetkę w kategorii Firma Roku.

Nagrody dla przedsiębiorców

Gala Biznesu a także nagrody Diament Biznesu to forma podziękowania dla działających w gminie przedsiębiorców, którzy dynamicznie rozwijają swoje firmy i wzmacniają wizerunek miasta, budując biznes oparty na solidnych fundamentach i odpowiedzialny społecznie. Co nie mniej ważne, dają mieszkańcom miejsca pracy i wytwarzają produkty, które stają się wizytówką miejscowości.

Mocny debiut Promaru

Kapituła nagrody, w skład której wchodzili m.in. burmistrz miasta i przewodniczący Rady Miejskiej, docenili debiut naszej firmy na lokalnym rynku i otwarcie naszego zakładu na terenie gminy Czerwionka-Leszczyny. W uzasadnieniu swojej decyzji wskazali na nasze wieloletnie doświadczenie, szeroką wiedzę specjalistyczną, stabilność biznesową, zaawansowanie technologiczne oraz zaufanie, jakim Promar darzą klienci. Nagrodę dla Centrum Serwisowego Promar odebrał dyrektor Tomasz Herman.

Dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie. Dla nas to dowód na to, że zmierzamy w dobrym kierunku, a także dodatkowa motywacja do rozwoju. Jest nam niezwykle miło, że nasze innowacyjne działania oraz dbałość o klienta zostały docenione.

udostępnij udostępnij
CZYTAJ RÓWNIEŻ