12 kwietnia w Promar w ramach Akademii Biznesu zorganizowaliśmy seminarium „Automatyzacja – więcej, lepiej, szybciej...”. Na spotkanie zaprosiliśmy naszych klientów i partnerów biznesowych.

Siła automatyzacji

Wiedza, doświadczenie, znajomość najnowszych trendów w branży spożywczej są szalenie ważne. To one decydują bowiem o dynamicznym rozwoju i, co za tym idzie, sukcesie firmy. Szczególne znaczenie odgrywa tutaj automatyzacja produkcji, dzięki której działania mogą być znacznie mniej pracochłonne i bardziej efektywne. Automatyzacja ma ogromny potencjał i w Promar od dawna dbamy o to, by w pełni go wykorzystać.

Bezpłatne szkolenie dla partnerów biznesowych

O sile automatyzacji postanowiliśmy opowiedzieć również naszym klientom i partnerom podczas bezpłatnego seminarium, które odbyło się w Centrum Serwisowym Promar Leszczyny. Podczas szkolenia mówiliśmy o optymalizacji zasobów ludzkich, zapewnieniu gwarantowanej, powtarzalnej jakości produkcji, a także odpowiedniej higienie pracy, uzyskanej poprzez minimalizację kontaktu operatora z produktem. Merytorycznym prelekcjom i emocjonującym dyskusjom towarzyszyły pokazy maszyn i najnowszych rozwiązań z dziedziny automatyzacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom! Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu Akademia Biznesu Promar!

udostępnij udostępnijTWÓJ KOMENTARZ:

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Z ŻYCIA FIRMY
10 czerwca 2024
Z ŻYCIA FIRMY
14 lutego 2018