Po dwóch latach przerwy, z przytupem powracamy do naszej tradycji, jaką jest organizacja Turnieju Tenisowego PROMAR OPEN. Tegoroczne XVII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w Tenisie Ziemnym, odbyły się w dniach 9 i 10 czerwca 2022 r., pod patronatem firm PROMATEC oraz PROMAR.
 
Turniej Tenisowy PROMAR OPEN to największe tenisowe wydarzenie w Polsce branży spożywczej, organizowane każdego roku od 2004 do 2019 roku. Pomimo dwuletniej przerwy, tegoroczna edycja przyciągnęła wielu miłośników tej dyscypliny sportu. 
Na starcie zameldowało się ponad 40 zawodników!
Dwudniowe rozgrywki miały miejsce na olsztyńskich kortach Jodłowa, nad malowniczym jeziorem Ukiel. 
 
Mistrzostwa prowadzone były w sześciu kategoriach: rozgrywki kobiet i mężczyzn, gra singlowa i debel. Pierwszego dnia odbyły się eliminacje, które dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń i ogrom sportowej rywalizacji. Czas oczekiwań na kolejne pojedynki mijał w atmosferze pikniku i przyjacielskich rozmów. 
 
W czwartkowy wieczór spotkaliśmy się także na uroczystej kolacji w Sali bankietowej hotelu OMEGA. Natomiast piątkowych emocji, dostarczyła nam walka o triumf w meczach półfinałowych i finałowych. 
 
Puchar Przechodni dla najlepszej drużyny, ufundowany przez Prezesa Indykpolu, powrócił z rąk Firmy MIKSTER z powrotem w ręce firmy Indykpol. Gratulujemy!
 
Warto zwrócić uwagę na zaciętą rywalizację na najwyższym poziomie, której (mamy nadzieję) nie powstydziłaby się sama Iga Świątek. Liczne zwycięstwa najlepszej tenisistki świata, obudziły w nas prawdziwego sportowego ducha! 
 
W tegorocznym PROMAR OPEN udział wzięło łącznie ponad 80 osób – świetnych zawodników i dopingujących kibiców.
Pomimo, że pogoda nas nie rozpieszczała, frekwencja zdecydowanie dopisała, a uczestnicy zapewnili nam nie lada emocje, o których wszyscy długo nie zapomnimy! Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji. 

Tenisiści, do zobaczenia w przyszłym roku! 
 
 
udostępnij udostępnijCZYTAJ RÓWNIEŻ