W PROMAR od ponad 30 lat dostarczamy klientom z niemal całej Europy, a także z Azji i Australii, dodatki do żywności i rozwiązania technologiczne dla przemysłu spożywczego. Nasz ciągły rozwój i liczne inwestycje sprawiły, że jesteśmy nowoczesnym zakładem produkcyjnym, który łączy tradycję z innowacjami.

A jaki jest nasz klucz do sukcesu? 
PROMAR tworzą ludzie, którzy czerpią radość z biznesu i to oni są filarem sukcesu. Nasza kadra to ponad 200 wykwalifikowanych pracowników pełnych pasji i zaangażowania. Dbałość o szczegóły, rzetelność i elastyczności, sprawiają, że jesteśmy szanowanym partnerem na arenie międzynarodowej. Budowanie zaufania na niezawodności, wsparciu i wieloletnich relacjach z klientami, a także koncentracja na potrzebach klienta i rynku to dla nas priorytety. Zdajemy sobie sprawę, że to satysfakcja klientów ma bezpośredni wpływ na nasz rozwój, dlatego wszystkie wysiłki koncentrujemy na ciągłym podnoszeniu jakości.

Jak to wygląda w praktyce? 
Naszą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Zawierciu przedstawia poniższy 4 minutowy film, którego premiera miała swoje miejsce na targach IFFA .  W wielkim skrócie staraliśmy się Państwu przybliżyć naszą codzienność, w którą wkładamy ogrom serca, uśmiechu i pasji. Wszystko po to, by spełnić potrzeby naszych klientów i oczekiwania rynku. W PROMAR zgodnie z naszą misją Nadajemy życiu smak! Czerpiemy radość z najdrobniejszych rzeczy, smakujemy życie garściami. To tak niewiele, a zarazem tak bardzo dużo! 

Kliknij i zapraszamy do oglądania!    

 

udostępnij udostępnij

CZYTAJ RÓWNIEŻ