Promar w tym roku świętuje swój jubileusz. Z okazji 30-lecia istnienia, przez cały 2019 rok bierzemy udział w licznych akcjach charytatywnych. W styczniu wspieraliśmy WOŚP – przekazaliśmy na licytację kolekcję serduszek i medali z lat 2004-2018 o wartości ponad 175 tysięcy, wylicytowaliśmy kolejne serduszka inaugurując nową kolekcję, zbieraliśmy środki do skarbonek we wszystkich oddziałach. Teraz, z okazji Świąt Wielkanocnych przyszła pora na kolejne działania!

Promar uczestniczył w Wielkanocnym Spotkaniu Świątecznym w Parafii Matki Boskiej Królowej Polski na Warszawskich Bielanach. W trakcie Wielkanocy dla Bezdomnych organizowanej przez Braci Marianitów przekazaliśmy wszystkim siedemdziesięciu gościom paczki z wędlinami, żurkiem i jajkami czekoladowymi.

Byliśmy również w siedzibie Caritasu Archidiecezji Warszawskiej. Na rzecz jadłodajni wydającej codziennie 300 obiadów osobom ubogim i bezdomnym przekazaliśmy 100 kg naszych przypraw. Wg koordynatorki ds zaopatrzenia w Caritasie, do tej pory kucharze gotując musieli ograniczać się do soli i pieprzu, więc dosłownie, zgodnie z naszą misją "dodaliśmy smaku"!

Do jednego z podopiecznych fundacji Avalon, Pana Tomasza który po wypadku jest sparaliżowany i jakiś czas temu poprosił Promar o wsparcie, wysłaliśmy paczki z żywnością i środkami czystości, oraz wpłaciliśmy wspólnie zebrane środki na konto fundacji aby wesprzeć jego rehabilitację.

udostępnij udostępnij

CZYTAJ RÓWNIEŻ