Zapis do newslettera

Na podstawie art. 13 § 1 i § 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (szerzej znanym jako tzw. RODO)  informujemy, iż Administratorem waszych danych osobowych jest Promar" Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe sp. z o.o. siedzibą w Łomiankach,

Informujemy, iż przetwarzamy Państwa dane osobowe w postaci w postaci imienia, nazwiska, miejsca pracy oraz  adresu email w prawnie usprawiedliwionym interesie tj. w celu marketingu produktów i usług Spółki poprzez przesyłanie do Państwa informacji z życia Spółki w postaci newslettera mogącego zawierać informacje handlowe.

Mając na uwadze wymogi Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 z późniejszymi zmianami), oraz wymogi RODO, zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie poniższych zgód będących warunkiem otrzymywania od nas wskazanych powyżej informacji

Informujemy, iż Państwa dane w postaci imienia, nazwiska, miejsca pracy oraz  adresu email zostały nam udostępnione przez Państwa dobrowolnie w przeszłości lub zostały nam udostępnione przez naszych przedstawicieli handlowych, którym udostępnili Państwo swoje dane. Państwa dane mogą zostać udostępnione naszym partnerom biznesowym.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wnioskowania do nas o przeniesienie  danych, prawo wniesienia sprzeciwu do organu nadzoru.

Państwa dane osobowe nie są przekazywane do krajów trzecich.

Mogą Państwo także zmodyfikować adres email lub usunąć go z naszej bazy w każdym czasie wysyłając maila na adres e maili …lub listownie wysyłając wniosek na adres ….

Państwa dane osobowe nie są profilowane.

* pola wymagane